رویه کوبی در تعمیر مبل

 با سلام شاید ندونید منظور از رویه کوبی در مبل جیه و یا اصلا تعریف کلی اون رو ندونید، فقط کافیه بر روی رویه کوبی در تعمیر مبل کلیک کنید .

رویه کوبی در تعمیر مبل

تعریف رویه کوبی

تعمیر مبل - رویه کوبی

به مجموعه فعالیت ها و کار هایی که انجام میشود تا مبل به مرحله تکمیل و اماده سازی کامل برسد رویه کوبی مبل میگویند که این شغل وابسته به صنعت مبلمان میباشد و به کسی که این کار ها و فعالیت ها را انجام میدهند رویه کوب میگویند .

 

انواع رویه کوبی

رویه کوبی به دو صورت رویه کوبی بر روی چوب مبل (کلاف مبل) تازه ساخته و تولید شده و رویه کوبی بر روی مبل دست دوم و فرسوده شده که به ان تعمیر مبل نیز میگویند انجام میشود که در این پست بیشتر در رابطه با رویه کوبی بر روی مبل دست دوم و فرسوده یا همان تعمیر مبل توضیح داده خواهد شد .

 

فرایند رویه کوبی

تعمیرات مبلمان - شکافتن کار

در تعمیرات مبل کلیه محتوی مبلمان که نیاز به تعویض داشته باشند از داخل کلاف مبل خارج میشود . چنانچه کلاف مبل شکسته و فرسوده باشد نجاری و تعمیر شده و مبل برای رنگ کاری و لکه گیری ( در صورت نیاز ) آماده میشود . پس از انجام این کارها مبل برای رویه کوبی به دست متخصص رویه کوب سپرده میشود . محتوای جدید شامل ابر و اسفنج ، انواع فنرها و تسمه ، پنبه و کرک و ویسکوز و ... و در نهایت پارچه مبل روی چوب مبل (کلاف مبل) کوبیده میشود .

 

شما میتوانید با اعتماد کامل به تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک ، مبلمان خود را به نیرو های متخصص و خبره ما که سابقه چندین ساله در این شغل و صنعت دارند بسپارید .

 

ممنون از همراهی شما

تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
6 + 8 = ?