فوم سرد و گرم

با سلام  ، شاید بعضی از افراد فرق فوم سرد و فوم گرم رو ندانند یا شاید اصلا ندانند که فوم چیست ! فقط کافیه بر رویه فوم سرد و گرم کلیک کنید.

فوم سرد و گرم

تفاوت فوم سرد و گرم

 

علت نام گذاری فوم گرم به این علت است که ان در دمای بالا پخته میشود ولی فوم سرداز حرارت غیر مستقیم و دمای کم تولید میشود و همین کار باعث فرصت دادن بیشتر به ملکول ها میشود و مولکول های فوم میتوانند زمان بیشتری برای شکل گیری داشته باشند و به همین دلیل حالت ارتجاعی فوم سرد نسبت به فوم گرم خیلی بیشتر است و بیشتر مواقع از فوم سرد برای برای قسمت های کفی مبل های راحتی استیل و کلاسیک به دلیل اسیب پذیری کم تر ، تحمل بیشتر فشار و طول عمر بیشتر نسبت به فوم گرم استفاده میشود .

 

تعمیر مبلمان - فوم سرد وگرم

 

تشخیص فوم سرد و فوم گرم

 

کافیست بر روی مبل خود بشینید یا بر روی فوم مورد نظر فشار وارد کنید و سپس بلند شوید یا فشار را متوقف کنید ، اگر فوم بلافاصله پس از فشار به حالت قبلی خود بازگشت نشان دهنده این میباشد که ان فوم ، فوم سرد میباشد اما اگر بیشتر از چند ثانیه طول کشید نشان دهنده این میباشد که ان فوم ، فوم گرم میباشد ما نیز با استفاده از فوم های درجه یک و استاندارد در مبل های شما راحتی و حس خوب را برای شما به ارمغان میاوریم .

 

 

ممنون از همراهی شما 

تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک 

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 1 = ?