مقالات مبل

 • چوب در مبلمان

  یکی از موعلفه های انکار نشدنی در صنعت مبل کیفیت چوب استفاده شده در مبلمان است

  در این مقاله شما را با انواع چوب در صنعت مبلمان آشنا خواهبم کرد.

 • برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟

  برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟

  خب شاید بپرسید که چه زمان نیاز است یک مبل تعمیر شود؟ با خواندن این مقاله میتوانید جواب سوال خود را پیدا کنید؟

  یکی از ویژگی های تعمیر مبل نداشتن دغدغه در انتخاب مبل و صندلی می باشد.در این مقاله به صورت کامل شما را با زمان تعمیر مبلتان

  !آشنا می کنیم

 • تعمیرات مبلمان

  با سلام ، امروزه بیشتر مردم ایران مبل نشین هستند و مبل های گوناگونی در خانه های شما مردم عزیز دیده میشه که در صورت اسیب دیدن و فرسوده شدن شاید اولین فکری که به نظرتون برسه دور انداختن مبل و خرید مبل جدیده ، اما باید گفت که این اشتباهه چون با تعمیر مبل میشه از همون مبل یه مبل جدید به وجود اورد حتی با هزینه کمتر ، در این پست در رابطه با تعمیر مبل و فرایند ها و مراحل اون صحبت خواهیم کرد ، برای دیدن این پست فقط کافیه بر روی تعمیرات مبل کلیک کنید.

 • رنگ کاری در تعمیر مبل

  خیلی از شما با رنگ و رنکاری اشنا هستید و حتی ممکنه بعضی از مواقع رنگ کاری کرده باشید از رنگ کاری بر روی دفتر گرفته تا رنگ کاری دیوار و یا مجسمه در این پست قراره در رابطه با رنگ کاری در تعمیر مبل گفته بشه برای دیدن این پست فقط کافیه بر روی رنگ کاری در تعمیر مبل کلیک کنید.

 • نجاری در تعمیر مبل

  سلامی مجدد ، نام نجاری برای خیلی از شما اشناست و شاید کم و بیش بعضی از شما ها نیز به صورت تفریحی یا اتفاقی نجاری کرده باشید ولی حدس میزنم که نجاری در تعمیر مبل رو اطلاعی ازش نداشته باشین فقط کافیه بر روی نجاری در تعمیر مبل کلیک کنید تا این پست رو که در رابطه با نجاری هست رو مشاهده کنید .

 • رویه کوبی در تعمیر مبل

   با سلام شاید ندونید منظور از رویه کوبی در مبل جیه و یا اصلا تعریف کلی اون رو ندونید، فقط کافیه بر روی رویه کوبی در تعمیر مبل کلیک کنید .

 • اسفنج در مبلمان

  با سلام ، شاید برای شما هم پیش اومده باشه که اسفنح رو با فومها اشتباه بگیرید و یا اینکه بگید چرا تا وقتی که فوم هست از اسفنج استفاده میشه در مبلمان یا اصلا اسفنج چیه و چه کارایی داره ، فقط کافیه بر روی اسفنج در مبلمان کلیک کنید و پست ما در رابطه با اسفنج ها رو مشاهده کنید .

 • پارچه

  همه ما روزانه با پارچه ها در تماسیم  و در طول روز از پارچه استفاده های زیادی میکنیم میکنیم اما ممکنه اطلاعات کلی در رابطه با پارچه ها نداشته باشیم و ندونیم که در مبلمان از چه پارچه هایی استفاده میشه فقط کافیه روی پارچه کلیک کنید تا به این اطلاعات دست پیدا کنید.

 • کلاف مبل

  ممکنه بعضی از افراد در رابطه با کلاف مبل اطلاعاتی نداشته باشن اما جای نگرانی نیست چون قراره در این پست در رابطه با اجزای کلاف ، انواع کلاف ، جنس کلاف ها و ... توضیح داده بشه کافیست بر روی کلاف مبل کلیک کنید

 • فنر ها

  با سلام مجدد ، تو این پست قراره در رابطه با فنر ها گفته بشه اینکه فنر اصلا چیه ! چند نوع فنر داریم و حتی به چه شکل هستند .برای دیدن و خواندن این پست کافیه بر روی فنر ها کلیک کنید.

 • فوم سرد و گرم

  با سلام  ، شاید بعضی از افراد فرق فوم سرد و فوم گرم رو ندانند یا شاید اصلا ندانند که فوم چیست ! فقط کافیه بر رویه فوم سرد و گرم کلیک کنید.

 • ساختار مبلمان

  با سلام شاید بعضی از شما به این فکر باشید که یک مبل از چه چیز هایی ساخته میشود فقط کافیه رویه ی ساختار مبل کلیک کنید .