نجاری در تعمیر مبل

سلامی مجدد ، نام نجاری برای خیلی از شما اشناست و شاید کم و بیش بعضی از شما ها نیز به صورت تفریحی یا اتفاقی نجاری کرده باشید ولی حدس میزنم که نجاری در تعمیر مبل رو اطلاعی ازش نداشته باشین فقط کافیه بر روی نجاری در تعمیر مبل کلیک کنید تا این پست رو که در رابطه با نجاری هست رو مشاهده کنید .

نجاری در تعمیر مبل

تعریف نجاری

نجاری - تعمیر مبلمان

نجاری حرفه یا شغلی است که در ان نجار شروع به ساخت  محصولات چوبی میکند ، نجار ها معمولا سازندگان در ، پنجره ، مبلمان ، قایق ، کابینت و .. هستند ، انسان از ابتدای شهر نشینی شروع به نجاری کرد و به نجاری درودگری و به فرد نجار درودگر نیز میتوان گفت .

 

نجاری در تعمیر مبل چندان مورد استفاده قرار نمیگیرد اما در پایین در رابطه با فرایند انجام ان توضیح داده خواهد شد.

 

فرایند نجاری در تعمیر مبل

تعمیرات مبل - نجاری

کارشناسان ما در منزل شما در صورت مشاهده یا متوجه شدن شکستگی ، در رفتگی ، کنده شدن و ... به شما اطلاع خواهند داد که این مبل مورد نظر احتیاج به نجاری دارد یا خیر و در انجا در رابطه با نجاری مبل شما حرف زده خواهد شد و پس از تحویل مبلمان به کارگاه هنگام نجاری مشکلات ان رفع خواهد شد و اگر این مشاهده و متوجه شدن حاصل نشود پس از تحویل به کارگاه قبل از رویه کوبی مبل تمام قسمت های مبل چک میشود که مشکلی در کلاف مبل وجود نداشته باشد .

فرایند نجاری در تعمیر مبل به اینگونه است که :

 

  1. پس از مشاهده شکستگی در صورت امکان استفاده از همان چوب ، نجار ان چوب را با استفاده از وسایل مورد احتیاج صاف میکند و با چسب چوب ان را به هم میچسباند و یا در صورت غیر ممکن بودن استفاده از ان چوب نجار چوب مورد نیاز را برش میدهد و با ان چوب شکسته تعویض میکند و با استفاده از چسب چوب ان را به مبل متصل میکند .
  2. پس از مشاهده در رفتگی ها چوب را به چسب چوب اغشته میکند و ان را به جای قبلی خود باز میگرداند و در صورت نیاز از نبشی استفاده میکند و در رفتگی ها را به هم تکیه میدهد و یا از دوبل ها استفاده میکند تا دیگر برای بار چندم در نرود .
  3. پس از مشاهده کنده شدگی ها و شکاف  با استفاده از چسب چوب یا مخلوطی از چسب چوب و خاک اره انها را پر میکند و صبر میکند تا خشک شود و در صورت نیاز انرا سنباده میزند 
  4. پس از اتصال ، جا زدگی ، نصب ، چسباندن و ... جا هایی که چسب چوب خورده است را با پیش دستی محکم میکند و در حرارت قرار میدهد تا هم سفت و هم محکم بچسبد . 
  5. فرایند های دیگری ممکن است اتفاق بیافتد و چیز های دیگری مشاهده شود که ما فقط انهایی که به طور کلی و همیشگی است را به شما عرض کردیم.

 

 

نکته : ممکن است بعضی از دیگرهمکاران ما با مواجه شدن با این مشکلات بی اعتنا انرا کنار بگذارند و ان را درست و رفع مشکل نکنند ، شما میتوانید با اعتماد کامل به ما مبلمان خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت نجاری و مشکل چوبی مبل خود راحت باشد .

 

 

ممنون از همراهی شما

تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 3 = ?