تعمیرات مبلمان

با سلام ، امروزه بیشتر مردم ایران مبل نشین هستند و مبل های گوناگونی در خانه های شما مردم عزیز دیده میشه که در صورت اسیب دیدن و فرسوده شدن شاید اولین فکری که به نظرتون برسه دور انداختن مبل و خرید مبل جدیده ، اما باید گفت که این اشتباهه چون با تعمیر مبل میشه از همون مبل یه مبل جدید به وجود اورد حتی با هزینه کمتر ، در این پست در رابطه با تعمیر مبل و فرایند ها و مراحل اون صحبت خواهیم کرد ، برای دیدن این پست فقط کافیه بر روی تعمیرات مبل کلیک کنید.

تعمیرات مبلمان

تعمیر مبل چیست ؟

تعمیرات مبل - تعمیر مبل

به باز سازی ، تعویض ، تقویت و تعمیر اجزای مبلمان شما که باعث زیبا تر شدن ، بالا رفتن طول عمر و بالا رفتن کیفیت مبلمان شما میشود ، تعمیر مبل میگویند که میتواند شامل نجاری ، رنگ کاری و رویه کوبی باشد .
 
 
 

انواع تعمیر مبلمان 

انواع تعمیر مبل بستگی به شما و مبلمان شما دارد برای مثال یک مبل میتواند با تغییر شکل همراه باشد و یا با تغییر دوخت ، طرح و اندازه همراه باشد که میتوانید با مشاوره گرفتن از مشاوران ما از قابل تغییر بودن مبلمان خود اگاهی پیدا کنید و به صورت اگاهانه در طرح و شکل مبلمان خود تغییر ایجاد کنید.
 
 
 
نکته : بهتر است که در شکل مبلمان خود زیاد دستکاری ایجاد نکنید چون سازنده اصلی مبل قطعا بهترین و مناسب ترین طرح را برای مبل خود طراحی و انتخاب کرده بوده است .
 
 

در چه صورتی مبلمان خود را تعمیر کنیم ؟

تعمیر مبلمان - تعمیر مبل

تعمیر مبلمان در صورتی مناسب است که چوب مبلمان (کلاف مبل) شما سالم و با کیفیت باشد که ان را در محل کارشناسان ما تشخیص میدهند ، بهتر است در صورت مرغوب نبودن چوب مبلمان خود بهتر است برای ان هزینه نکنید چون ارزش ندارد و در طول مدت کمی مبلمان شما دوباره دچار مشکل میشود و هنگام نشستن بر روی ان صدای جیر جیر و غژ غژ از مبلمان بیرون خواهد امد . یکی از پیشنهاد های جالب ما در صورت نداشتن مبلمان این است که از برنامه هایی مثل دیوار ، شیپور و ... یک مبلمان که چوب ان سالم است تهیه کنید و ان را تعمیر کنید ، کلی در هزینه صرفه جویی میشود .
 

هزینه های تعمیرات مبل به چه صورت است ؟

هزینه تعمیر یک مبلمان به خیلی چیز ها بستگی دارد مانند سطح کیفیت تعمیر کاران ، رویه کوب ، نجار ، رنگ کار و خصوصی بودن یا شرکت بودن و... در زیر مواردی که بیشترین تاثییر را در هزینه تعمیر مبلمان شما دارد را ذکر کرده ایم :
 
  • هزینه ایاب و ذهاب که نسبت به مبلمان و توافق شما دارد 
  • هزینه خرید پارچه که به عهده شما میباشد اما میتوانید به کارشناس ما بسپارید و از کالیته پارچه های ما انتخاب کنید 
  • هزینه نجاری (در صورت نیاز که زیاد پیش نمی اید)
  • هزینه رنگ کاری (در صورت نیاز )
  • هزینه بر اساس مبلمان و تعداد مبلمان (استیل ، راحتی ، سلطنتی ، 7 نفره ، 9 نفره ) 
 
 

فرایند تعمیر مبل

 1.شکافتن رویه مبل
 
    پس از تحویل کار به کارگاه نیرو ها شروع به شکافتن مبلمان شما میکنند که از این مراحل برای شما عکس ارسال میشود و پس از شکافتن در صورت سفارش نجاری و یا مشاهده شکستگی و یا در رفتگی مبلمان شما به دست نیرو های نجار سپرده میشود.
 
 
    پس از تحویل مبلمان به نیرو های نجاری ، نیرو ها شروع به نجاری و تعمیر کلاف شما میکنند و پس از نجاری کردن مبلمان شما را در صورت سفارش و یا مشاهده اسیب دیدیگی و احتیاج به رنگ کاری مبلمان شما را به دست نیرو های رنگ کاری میسپارند .
 
نکته : شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی نجاری کلیک کنید.
 
 
 
    پس از تحویل مبلمان به نیرو های رنگ کاری ، نیرو ها شروع به رنگ کاری و لکه گیری مبل شما میکنند و پس از رنگ کاری مبلمان شما به دست نیرو های رویه کوبی  سپرده  میشود.
 
نکته : شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی رنگ کاری کلیک کنید.
 
 
 
    پس از تحویل مبلمان به نیرو های رویه کوبی ، نیرو ها شروع به رویه کوبی مبلمان شما میکنند و پس از رویه کوبی مبلمان شما را تمیز و سلفون پیچی و اماده تحویل به شما میکنند .
 
نکته : شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی رویه کوبی کلیک کنید.
 
 
 
 
نکته : شما میتوانید با اعتماد کامل مبلمان و زیبایی منزل خود را به نیرو های ماهر و خبره ما که تجربه و سابقه زیادی در این صنعت دارند بسپارید .
 
 
 
ممنون از همراهی شما
 
تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
8 + 6 = ?